BİLSEM Gelişim Kulübü internet sitesinde ziyaretlerinize yönelik ölçüm yapılabilmesi amacıyla kişisel verileriniz çerezler vasıtasıyla işlenmektedir. Çerez Politikasını okumak için tıklayınız

Kabul Ediyorum

Background Image

Morpa Bilgi ve Eğitim Teknolojileri A.Ş.

Morpa Bilgi ve Eğitim Teknolojileri A.Ş. 2014’te kurulmuştur.

Şirketimizin amacı; bilgi ve bilişim teknolojileri alanlarında her türlü donanımı, yazılımı, eğitim portallarını üretmek, yönetmek; öğrenme ve öğrenmeyi geliştirecek içeriği, eğitim materyallerini hazırlamak, zenginleştirmek ve bunların satışlarıyla ilgili faaliyetleri yapmaktır.

Şirketimizin hedefi; bilgi ve bilişim teknolojileri alanlarında kendini sürekli yenileyen, geliştiren bir kurum olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için otuzun üzerinde çalışanımızla en yeni bilgi ve eğitim teknolojilerini kullanıyor, öğrencilerin gereksinimlerini tam olarak karşılayan kaliteli ürünler hazırlıyoruz.

Şirketimiz hazırlamış olduğu Denematik (DEGİS) ve BİLSEM Gelişim Kulübü markaları ile eğitim teknolojileri alanına yeni bir soluk getirmiştir.

İlk markamız olan Denematik (DEGİS) ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin gelişimlerinin takip edilmesine ve eğitim seviyelerinin ölçülmesine yönelik online bir platformdur. Bu platformla her hafta cuma-pazar günleri arasında online yapılan ölçme değerlendirme uygulamaları (sınavlar) ile öğrencinin kazanımları edinme düzeyi tespit edilir. Eksik öğrenme alanları belirlenir ve ihtiyaç duydukları tamamlayıcı eğitimlere yönelik öneriler sunulur.

İkinci markamız olan BİLSEM Gelişim Kulübü ise çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmış; oyun temelli, eğlenceli ve etkileşimli içeriklerden oluşan bir uygulamadır. BİLSEM’de zekâ, hafıza, dikkat, odaklanma, dinleme, okuma ve anlamaya yönelik farklı sınıf düzeylerine ve performansa göre planlanmış binlerce etkinlik bulunmaktadır. BİLSEM hem çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlar hem de onları BİLSEM Sınavları’na hazırlar.

Morpa Bilgi ve Eğitim Teknolojileri A.Ş., tam 37 senedir faaliyette olan kardeş şirketimiz Morpa Kültür Yayınları Ltd. Şti. ve onun hazırladığı Türkiye’nin bir numaralı online eğitim portalı Morpa Kampüs tarafından desteklenmektedir.